Novinky v produktovém portfoliu značky Veseko

Kvalitní masové konzervy přímo na váš stůl

Značka Veseko vyrábí kvalitní masové konzervy, jež jsou obecně v Česku velmi oblíbené. Důležité je vybrat si ty správné, jelikož ne všechny nabízené konzervy jsou tak kvalitní, jak bychom si přáli. Zvlášť u konzervárenských pokrmů je potřeba dobrá chuť a dostatek masa, jelikož chceme našim nejbližším dopřát kvalitní a plnohodnotné jídlo.

Ochutnejte kvalitní masové konzervy značky Veseko, které vás zaručeně překvapí. Chodit každý den do restaurace nebo prostát celé dny u sporáku jistě nechcete a nákupem potravin od Veseka navíc neutrpí ani vaše peněženka. Přílohu si zvolíte dle vaší chuti a během chvíle vykouzlíte chutnou večeři pro vás a vaši rodinu.

Značka Veseko v současné době klade důraz i na redesign svého produktového portfolia, proto vysokou kvalitu pokrmů uvnitř konzerv doplnil také nový moderní obal.

Moravský vrabec

tiskova-zprava-vrabecPevné kostky vepřového masa vonící po kmínu a slanině v lahůdkovém sosu jsou skvělým příkladem lahodné chutě rozplývající se v ústech milovníků pečeně. Vysoký obsah masa je u Moravského vrabce Veseko samozřejmostí. Ideální s knedlíkem a se zelím nebo špenátem.

Vepřový guláš

tiskova-zprava-vgulasSpojení vepřového masa s cibulí, kořeněná a jemně pálivá papriková chuť je typická pro Vepřový guláš Veseko. Vysoký obsah masa milovníky gulášů jistě potěší. Vychutnejte si ho s knedlíkem nebo jako rychlovku jen s chlebem.

Vepřový guláš a Moravského vrabce Veseko zakoupíte v Kauflandu za cenu nepřesahující 39,90 Kč.

Tradiční značka Veseko

_M7L1297_web_sRGBHistorie továrny ve Velkém Šenově se začala psát už v roce 1956, kdy zde odstartovala výroba rybích a později masových konzerv. Aby bylo možné další zvyšování produkce, proběhla v letech 2001–2007 generální rekonstrukce celého areálu továrny, výstavba nových výrobních a skladových kapacit a závod byl vybaven moderními technologickými zařízeními. Továrna Veseko se tím stala moderní základnou pro potravinářskou výrobu, vybavenou veškerou technickou infrastrukturou a inženýrskými sítěmi. Zároveň disponuje vlastními zdroji pitné pramenité vody a laboratořemi pro kontrolu surovin a výrobků. IFS_Food_BoxVeseko je držitelem certifikátu IFS a vývozních povolení pro možnost dodávek své produkce na evropské a světové trhy, čímž má zajištěnou možnost vyhovět zákazníkovi jak výrobně, tak i geograficky. Více informací najdete na www.veseko.com.