Lahodné guláše od Veseka

26.9.2014, BEVERAGE & GASTRO, str. 26 Gastronomie

Většině z nás končí všemi milované prázdninové období, děti a studenty čeká škola spojená s pořizováním školních potřeb, nás starší pracovní povinnosti. Vzhledem k časové vytíženosti, ať už pracovní nebo studentské, nestíháme často teplé večeře pro sebe nebo svou rodinu připravit a poohlížíme se po potravinách, které jsou určené nejen k rychlé přípravě, ale vyznačují se i jistou zárukou kvality daného výrobku. Mezi ně patří maďarský nebo segedínský guláš značky Veseko od společnosti Whalley. Tyto rychlé podzimní večeře vám jistě zachutnají a přijdou vhod, zvláště když je ve všední den tak málo času na složité vyváření. Po prázdninách najíždíme zpět do zavedeného režimu, kde se občas promítá každodenní stres a ubíjející rutina. I v tomto období mají mnozí z nás v denním harmonogramu teplé večeře, které bychom si chtěli dopřát, ale často je nestíháme připravit. Mohou je však zastoupit masové konzervy, jež jsou obecně v českých rodinách velmi oblíbené. V dnešní době už nemusí představovat pouze nouzové řešení. Pokud koupíme opravdu kvalitní konzervu, můžeme si na jejím obsahu velmi pochutnat, a ještě nám pomůže ušetřit nejen čas, ale i peníze z domácího rozpočtu.

Guláše značky Veseko mají výtečně propojené chutě s dostatkem kvalitního masa a omáčky. Standardně složitá příprava guláše vám nyní zabere jen několik minut a vy přitom nebudete ochuzeni o chuťový zážitek z tohoto lahodného pokrmu. Během chvíle z konzervy vytvoříte plnohodnotné hotové jídlo.

 SEGEDÍNSKÝ GULÁŠ

Máte rádi kysané zelí? A vepřové maso? V tom případě je pro vás tento guláš jako stvořený. Segedínský guláš je jeden ze známých druhů gulášů a ten od Veseka v sobě skrývá chuť jako od maminky. Zaujme vás křehké a šťavnaté vepřové maso, hustá smetanová omáčka a pikantní naložené zelí. Obsah konzervy ohřejte v hrnci při střední teplotě nebo ve vhodné nádobě v mikrovlnné troubě. Během ohřívání a po něm pokrm promíchejte. Jako přílohu doporučujeme klasický houskový knedlík nebo postačí i krajíc čerstvého chleba. Na talíři segedínský guláš dozdobíme kopečkem zakysané smetany. Segedínský guláš zakoupíte v obchodech Tesco za cenu nepřesahující 49,90 Kč.

MAĎARSKÝ GULÁŠ

Kolébkou slavného guláše je samozřejmě Maďarsko, ale i v české kuchyni má tato variace guláše své místo. Maďarský guláš značky Veseko od společnosti Whalley z hovězího a vepřového masa má vyváženou pikantní chuť a je připravován dle tradiční domácí receptury. Jedná se o vynikající jídlo, na kterém si báječně pochutná celá vaše rodina. Navíc díky šetrné sterilaci jsou zaručeny extra velké kousky masa. Pokud máte rádi ostřejší variantu, můžete si do něj přidat čerstvou pálivou papriku. Jako přílohu si dopřejte klasický houskový knedlík nebo krajíc čerstvého chleba. Na závěr podle chuti dozdobte jemně nakrájenou cibulkou na kolečka, beraním rohem a petrželkou. Obsah konzervy ohřejte v hrnci při střední teplotě nebo ve vhodné nádobě v mikrovlnné troubě. Během ohřívání a po něm pokrm promíchejte. Maďarský guláš zakoupíte v obchodech Tesco za cenu nepřesahující 49,90 Kč. Tradiční maďarský a segedínský guláš od Veseka zakoupíte v originálních retro obalech, které vám zaručeně připomenou vaše mladá léta.