Skupina produktů: Hotová jídla (400 g)

Sekaná ve svíčkové omáčce

Klasická sekaná od známého českého výrobce v naší nejznámější omáčce. Výborně zde vynikne zeleninová chuť této omáčky. Složení : 35% masová sekaná (42% vepřové maso, 23% kuřecí maso, pitná voda, strouhanka, pšeničná mouka, cibule, dusitanová solící směs:  jedlá sůl, konzervant: dusitan sodný, česnek, majoránka, stabilizátor: trifosforečnany, karamelizovaný cukr), pitná voda, 16% směs kořenové zeleniny, smetana,…
Čtěte více

Sekaná v rajské omáčce

Klasická sekaná od známého českého výrobce v nejznámější lahodné omáčce z rajčat, doplněná jemným kořením. Složení : 35% masová sekaná (42% vepřové maso, 23% kuřecí maso, pitná voda, strouhanka, pšeničná mouka, cibule, dusitanová solící směs:  jedlá sůl, konzervant: dusitan sodný, česnek, majoránka, stabilizátor: trifosforečnany, karamelizovaný cukr),pitná voda, 13%  rajčatový protlak, cibule, směs koření, jedlá sůl…
Čtěte více

Vepřové na česneku

Ochutnejte kvalitní vepřové maso ve výborné omáčce s nádechem česneku, které nezklame žádného vyznavače klasických českých pokrmů. Pro vysoký podíl masa v tomto jídle je vyhledávanou pochoutkou.

Čtěte více

Vepřové na kmíně

Kvalitní vepřové maso v omáčce dochucené směsí koření a kmínem je výzvou pro každého milovníka dobrého jídla. Vysoký podíl masa je pro tento výrobek základem a jistě nezklame.

Čtěte více

Hovězí játra na slanině

Hovězí játra připravovaná na cibulovém základu se slaninou nemohou zklamat žádného příznivce těchto pokrmů, navíc každého překvapí velký podíl této suroviny v hotovém jídle, kterým se chlubí všechny výrobky značky Veseko.

Čtěte více

Vepřové na žampionech

Pro milovníky hub je tu lahodné Vepřové na žampionech. Vychutnejte si dostatek kvalitního masa v doprovodu šťavnatých žampionů. Stačí jen zvolit vhodnou přílohu dle chuti a  obsah konzervy ohřát a můžete podávat. Obsahuje 50 % kvalitního vepřového masa.

Čtěte více

Vepřové na paprice

Ochutnejte Vepřové na paprice a vychutnejte si dostatek masa v lahodné paprikové, lehce smetanové omáčce. Stačí jen zvolit přílohu dle chuti, obsah konzervy ohřát v hrnci při střední teplotě nebo ve vhodné nádobě v mikrovlnné troubě a můžete podávat. Obsahuje 50 % kvalitního vepřového masa.

Čtěte více

Moravský vrabec

Pevné kostky vepřového masa vonícího po kmínu a slanině v lahůdkovém sosu jsou dokonalým příkladem lahodné chutě rozplývající se v ústech milovníků pečeně. Vysoký obsah masa je u Moravského vrabce Veseko samozřejmostí.

Čtěte více