Zhodnocení akce Jarmark chutí 2021 konané v Teplicích

 

         

Naše společnost se dne 24.9.2021 zúčastnila akce související s oceněním Česká chuťovka. Jednalo se o 1. ročník Jarmarku chutí v Teplicích. Náš stánek nebyl určený k prodeji našich výrobků. Záměrem bylo představit a nechat ochutnat široké veřejnosti naše v současné době vyráběné výrobky, které na trhu mohou nalézt pod značkou VESEKO.

Na ochutnávku jsme vybrali výrobek VESEKO Vepřové maso ve vlastní šťávě 85%, 400g a VESEKO Maďarský guláš 50%, 400g. Oba nabízené produkty získaly ocenění Česká chuťovka. Ochutnávané výrobky měly u návštěvníků velký úspěch. Návštěvníci se zajímali o jejich výrobu, prodej a také o fungování naší společnosti a zastoupení našich výrobků na českém trhu. Eminentní zájem byl o informaci, kde mohou tyto naše výrobky zakoupit.

Celou akce hodnotíme jako velice úspěšnou a povedenou. Již nyní přemýšlíme o naší účasti na 2.ročníku, kdy budeme hledat možnosti, jak naši presentaci firmy a našich výrobků vylepšit. Celá akce byla velice kladně hodnocená i návštěvníky a odborníky a pevně věříme, že se stane úspěšným každoročním místem setkání výrobců a konečných spotřebitelů. Věříme, že byla započata nová tradice nesoucí výstižný název Jarmark chutí.

 

Na viděnou v Teplicích 😊 !